Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Kadra

Dominika Pyrk

Dominika to wszechstronna zawodniczka, która odnosi sukcesy zarówno w sportach siłowych takich jak Trójbój i Wyciskanie Leżąc jak i wytrzymałościowych - CrossFit. Już od najmłodszych lat uczestniczyła w wyjazdach sportowych podczas których wyróżniała się siłą i charakterem upartego sportowca. Jako trener poświęca dużo uwagi na naukę techniki i bezpieczną realizacji założeń treningowych. Jej zajęcia wyróżniają się swobodną atmosferą i duża dawką motywacji. Dla Dominiki najważniejsze w sporcie jest pokonywanie swoich słabości i przekraczanie swoich granic. Potrafi sprawić, że trening staje się przyjemnością, a każdy z uczestników wychodzi z niego bogaty w nowe umiejętności i pełen endorfin z dobrze spędzonej godziny. 

 • I miejsce Akademickie Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym 9.04.2016

 • II miejsce Mistrzostwa Śląska w Trójboju Siłowym Klasycznym 9.04.2016

 • III miejsce Puchar Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym 23.04.2016

 • I miejsce Akademickie Mistrzostwa Śląska w Wyciskaniu Leżąc  11.04.2014

 • I miejsce Drużynowe oraz IV miejsce Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Śląska w Ergometrze Wioślarskim 29.03.2014

 • III miejsce Battle of the Machines vol. VII 15.08.2015

Szkolenia: 

 1. CrossFit Level 1 Trainer Course
 2. Szkolenie z Technik Dwuboju Olimpijskiego 

Agnieszka Bronisz

          Przez wiele lat polska lekkoatletka, która specjalizowała się w pchnięciu kulą.          W 2005 roku zajęła 6 miejsce na Mistrzostwach Europy juniorów. W rywalizacji kulomiotek zdobyła pięć medali Mistrzostw Polski seniorów - ma na koncie jedno złoto (Bielsko-Biała 2010), trzy srebra (Biała Podlaska 2005, Szczecin 2008 i Bydgoszcz 2009) oraz jeden brąz (Poznań 2007). Startując w halowych mistrzostwach kraju zdobyła jedno złoto (Spała 2010) dwa srebrne medale (Spała 2005 i Spała 2007) oraz także dwa brązowe (Spała 2006 i Spała 2008). Wiele razy stawała na podium mistrzostw Polski (także w hali) w kategorii młodzików, juniorów i młodzieżowców. Po zakończeniu kariery sportowej rozpoczęła pracę jako fizjoterapeuta i trener.

        W 2009 roku rozpoczęła praktykę w Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Sosnowcu w sekcji Lekkiej Atletyki i Piłki Siatkowej jako fizjoterapeuta. Od 2010 roku współpracowała z Kadrą Narodową Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, którą opiekowałam się na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Od 2013 roku do teraz pracuję z zawodnikami z plusligowego zespołu siatkarskiego MKS Będzin jako fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego. W 2014 i 2015 roku była fizjoterapeutką Kadry B w siatkówce męskiej, która w 2015 roku zdobyła 4 miejsce w Igrzyskach Europejskich w Baku oraz 3 miejsce w Lidze Europejskiej. Od początku kariery zawodowej do chwili obecnej prowadzi własną praktykę.

Szkolenia:

 • terapii manualnej tj. Plaatsman Concept Manual Therapy
 • kurs medycyny manualnej oraz klawiterapii u dr Radosława Składowskiego
 • kurs biomechanicznej oceny funkcjonalnej i treningu funkcjonalnego w praktyce terapeutycznej prowadzonej przez Rehasport clinic
 • Punkty spustowe - Terapia manualna & Igłoterapia Sucha w David g simons Academy

Marcin Fryt

         Były zawodowy żołnierz wojsk desantowych oraz aktywny zawodnik CrossFit, który nie jednokrotnie stawał na podium w tej dyscyplinie. Przez kilka lat reprezentował pierwszy klub Crossfitowy w Krakowie na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach, gdzie zdobył duże doświadczenie zawodnicze. Wielokrotny uczestnik półmaratonów, w tym górskich. Spokojny, uśmiechnięty i zawszę chętny do wytłumaczenia techniki.

Osiągnięcia:

 • II miejsce Elite Men Łódź Garage Games Runda I 2013/2014
 • VIII miejsce HesTrez Invitational Team Competition 2014
 • I miejsce Battle of the Machines edycja 2 2013
 • III miejsce Elite Men Poznań Rodeo vol. 2 grudzień 2013
 • II miejsce I Otwarte zawody CF Kraków Elite Men październik 2013
 • III miejsce OPEN Łódź Runda 5 2012/2013

Szkolenia:

 1. Kurs dwuboju Olimpijskiego
 2. Kurs gimnastyki sportowej

Andrzej Drzazgowski

         Od zawsze związany z wszelką aktywnością sportową. W latach młodzieńczych trenował w klubie gimnastycznym "Sokolnia" Radlin. następnie kilka lat trenował lekkoatletykę, biorąc udział w licznych zawodach na szczeblu regionalnym i wojewódzkim na dystansach 400m i 800m na bieżni oraz w biegach przełajowych i crossowych. Przygodę z Crossfitem rozpoczął w pierwszym klubie CrossFit w Krakowie, gdzie trafił po 2 latach trenowania Muay-Thai oraz treningu siłowego. Trenerskiego doświadczenia nabierał prowadząc zajęcia w klubie Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli. W treningu CrossFit Andrzej ceni wszechstronność, rozwój ogólnej sprawności, oraz różnorodość. Andrzej przywiązuje dużą uwagę do poprawności wykonywania ćwiczeń, zajęcia z nim są prowadzone w luźnym stylu, a on sam zawsze jest do nich przygotowany.

Szkolenia:

 • Warsztaty Flexible Steel & Hardstyle Kettlebell