Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

Cross

Cross to:

 • system treningowy oparty na ruchach funkcjonalnych, poprawiający szeroko pojętą sprawność organizmu. Treningi oparte są na ćwiczeniach gimnastycznych, ciężarowych oraz kondycyjnych wykonywanych na dużej intensywności. Poprawiając 10 cech motorycznych, które powinny wyróżniać kompletnego sportowca:
 1. Wytrzymałość sercowo-naczyniowa i oddechowa
 2. Wytrzymałość siłowa
 3. Siła
 4. Elastyczność/gibkość
 5. Moc
 6. Prędkość
 7. Koordynacja
 8. Sprawność/zwinność
 9. Dokładność
 10. Równowaga

 

 • rywalizacja

Każdy trening to wyzwanie, na którym możesz zmierzyć się z kolegą oraz z własnymi słabościami. Cross to również liczne zawody oraz internetowe wyzwania, oraz międzynarodowe kwalifikacje Open, gdzie swoje wyniki porównują sportowcy oraz amatorzy z całego świata

 

 • społeczność

Na treningu nigdy nie jesteś anonimowy, zawsze uzyskujesz wspracie całej grupy i takiego wsparcia udzielasz. To liczne spotkania oraz wyjazdy integracyjne, to także wspólne uczestnictwo w treningach oraz wspracie w życiu codziennym. Cross niweluje różnice między ludźmi, a na zajęciach można poznać mnóstwo wspaniałych osób.

 • trening specjalnie dla CIEBIE

Tak, Cross to sport dla wszystkich. Kładziemy nacisk na poprawność wykonywania ćwiczeń, sprawdzamy czy nie bierzesz ciężarów na które nie jesteś gotowy, a jeśli jakieś ćwiczenie jest dla Ciebie zbyt ciężke, skalujemy go do wersji, którą zrobisz poprawnie. Zapraszamy!